Wielowątkowa scenka strategiczna to rzecz jasna kluczowy element udanego wykładu handlowego czy spotkania coachingowego. Dlatego menedżerowie personalni i organizatorzy warsztatów musza niejednokrotnie poświęcić ładnych kilka godzin nad wymyśleniem wyjątkowej gry. A gdy już to zrobią próbują zastrzec prawa autorskie tak by w dalszej kolejności sprzedawać licencje innym osobom. Zarobki z tego typu działalności potrafią u najlepszych trenerów siegać dwustu tysięcy złotych rok do roku. Rzecz jasna należy uwzględnić daninę dla urzędu skarbowego. Tak czy siak nikt nie pogardzi takimi kwotami. Tak bardzo są to atrakcyjne zarobki, że część konsultantów w naszym kraju kształtuje swoje przychody tylko ze sprzedawania gier.
W forum dyskusyjnym Goldenline odbywa się w tej chwili debata w której menedżerowie HR toczą potyczki w temacie domniemanego aczkolwiek rzecz jasna nieudowodnionego naruszenia praw autorskich. Rozmowy zaintersowanych trwaja w forum dedykowanego opiniom o ćwiczeniach Training Partners
Poruszane kwestia rozpaliły do czerwoności piszących na tym forum miłośnikow symulacji. Niejeden dyskutant ma mimo szczątkowej ilości faktów wyrobione kategoryczne wnioski. Padają argumenty zaangażowania prokuratora. Warto przejrzeć się debacie.
Niezależnie od powyższego – temat domniemanego plagiatowania materiałów konferencyjnych jest stary jak historia i nikt go definitywnie nie rozwiązał. Konsultanci ealizujący szkolenia menedżerskie, warsztaty handlowe czy wyjazdy integracyjne mają ciężki orzech do zgryzienia. Również precedensy z poprzednich sporów sądowych nie rozwiązują tego problemu.
Zapraszamy do lektury wątka.

Categories: Handel

Comments are closed.

skup odpadów

Ekologia to z pewnością niesłychanie ważny aspekt w życiu dużej […]

fototapety

Dziś, posiadając nawet minimalny budżet, przy kapce pomysłowości możemy ozdobić […]

cheap escorts London

Are you trying to find an area to spend a […]

cheapest London esco

Gentlemen who come to the nightspot find in it the […]

click it - cheapest

Want to relax beside the attractive girl? Please do not […]

RSS not configured